Місцеві вибори можуть відбутися раніше осені-2020

 • Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, лідер партії “Слуга народу” склав свої повноваження.

  Це він зробив на з’їзді партії, що відбувається сьогодні, 10 листопада, у Києві.

  Під час з’їзду партії уже призначили нового голову партії “Слуга народу”, ним став Олександр Корнієнко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

  “Ми стоїмо на тому, що місцеві вибори мають завершити реформу децентралізації. Якщо реформа децентралізації закінчиться раніше, ніж за 70 днів до місцевих виборів, як того вимагає Конституція, то, можливо, вони відбудуться раніше”, – заявив він. 

  Корнієнко додав, що вибори можуть відбутися влітку чи наприкінці весни.

  “Але не варто сприймати місцеві вибори, як ніби ми хочемо провести їх якомога раніше. Є логіка реформи децентралізації, про яку говорив президент, він давав завдання, і ми всі розуміємо, що її потрібно доробити, тому що у нас пів країни охоплено, пів країни ні. Слід закінчити цей процес і тоді, звісно, відбудуться місцеві вибори”, – додав новопризначений голова партії “Слуга народу”. 

  За словами Корнієнка, на кандидатів у мери міст на майбутніх місцевих виборах партія добиратиме ефективних управлінців.

  “Стосовно мерів, то ми будемо шукати передусім менеджерів, які зможуть управляти виконкомами, щоб якось перевести управління містами з політичної історії в управлінську”, – заявив він і додав, що партія готова “вчити майбутніх мерів”.

 • “На наш погляд, це більше зараз стосується малих і середніх міст, тому що у будь-якому обласному центрі є вже навіть дві-три конкуруючих команди, які могли б бути кандидатами від “Слуги народу” і від інших прогресивних сил”, – пояснив Корнієнко.

  Також він повідомив, що наразі у партії активно дискутують над питанням про обмеження участі у місцевих виборах від “Слуги народу” нинішніх депутатів місцевих рад, щоб привести туди нових осіб.

  Окрім того під час з’їзду “Слуги народу” також було ухвалено рішення брати участь у грудневих виборах в ОТГ, призначених на 22 і 29 грудня 2019 року.

  “Хочу привітати майже 1700 наших майбутніх кандидатів у депутати і приблизно 90 кандидатів на голів ОТГ. Ми ухвалили рішення офіційно брати участь у виборах в об’єднані територіальні громади”, – заявив Корнієнко.

  Нагадаємо, у Президента хочуть скоротити кількість депутатів місцевих рад майже вдвічі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!