Міжкультурний обмін: до Франківська приїхала молодь з Німеччини, Грузії та Польщі

 • Сьогодні, 16 липня, в Івано-Франківську розповіли про молодіжний проєкт від програми “Еразмус+”.

  До міста приїхала молодь віком від 16 до 20 років з Німеччини, Грузії та Польщі, щоб узяти участь у Міжнародному мистецькому вишколі для молоді. Проєкт триває з 15 по 28 липня. Секретар міської ради Оксана Савчук зазначила, що важливо, що саме наше місто приймає цю програму.

  “Було багато страхів, але добре, що нам вдалося це зробити. Ми хочемо показати, що Івано-Франківськ – частинка України, яка має свої звичаї. Ми хочемо, що у вас залишилася позитивна думка про наше місто і щоб ви знову сюди повернулися”, – звернулася Оксана Савчук до молоді.

  Головна мета програми – розвиток особистості молодих людей і міжкультурний обмін. Проєкт включає в себе обговорення питань, що стосуються націоналізму, радикалізму і панування “сильних” країн над “слабшими”, конфліктів щодо біженців та мігрантів тощо.

  Ініціатор програми Бернард додає, що для нього важливо, що саме в Україні реалізовується зараз проєкт, оскільки про неї закордоном можна дізнатися тільки із преси.

  “А ми хочемо показати, що Україна – безпечна країна, де можна організувати різні заходи”, – сказав Бернард.

  У рамках програми молодь поділять на національномішані групи. Кожна з них займатиметься різними напрямками: театральний, танцювальний і музичний. Заняття для учасників проводитимуть професійні театральні педагоги, викладачі з танців і музиканти. Насамкінець спільних вишколів 26 липня, о 18:00 відбудеться презентація результатів проєкту в формі спектаклю в театрі.

  “У підсумку буде створена вистава, яку покажуть у “Просвіті”. Запрошуємо всіх прийти подивитися, що створить спільно молодь із Грузії, Німеччини, України та Польщі”, – додала Оксана Савчук.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!