Міжнародна асоціація у Словаччині допоможе 60 воїнам АТО

 • Асоціація просить зголоситись 60 воїнів, яким потрібне лікування та реабілітація. До 19 лютого вони відправлять хлопців до Словаччини.

  4-ий рік поспіль Благодійний фонд «Міжнародна асоціація підтримки України», Міністерство закордонних справ Словаччини та посольство Словацької Республіки в Україні продовжують активно допомагати воїнам, учасникам АТО реабілітаційним лікуванням у Словаччині. У першому півріччі цього року уже заплановано реабілітувати та оздоровити 60 воїнів-захисників.

  У програмі лікувальної реабілітації може взяти участь кожен учасник АТО, який потребує невідкладної лікувальної та реабілітаційної допомоги з будь-якого регіону України.

  «Просимо воїнів-захисників з важкими пораненнями, а саме: специфічні переломи, травми рук, ніг; пошкодження рухового апарату; травми черепа; контузія; клінічне заціпеніння/контрактури тощо вичерпно заповнити анкету учасника програми реабілітації», – йдеться у їхньому повідомленні.

  Зауважимо, що особлива увага на пункти: де і за яких обставин сталось поранення; в якому стані перебуває на цей час (важливо: рани мають бути загоєні, без виділень і не кровоточити); в яких підрозділах служив; наявність відповідних супутніх документів (закордонний паспорт обов’язково, біометричний бажано).

  АНКЕТА

  Анкету слід заповнити та надіслати до 3 лютого 2018 року на е-mail: office.iasu@gmail.com. Конфіденційна інформація з анкети про особу-воїна не розголошуватиметься і використовуватиметься лише для прийняття рішення про участь у словацькій програмі лікувальної реабілітації.

 • Асоціація запрошує меценатів долучитися до покриття організаційних витрат на території України, а також на транспортування воїнів-захисників територією України й до місця призначення.

  Варто зауважити, що «Міжнародна асоціація підтримки України» – це міжнародна неурядова неприбуткова організація, яка займається медичною та гуманітарною допомогою Україні та сприянням розвитку медичних закладів і громадянського суспільства України з більш ніж 7 країн світу зі штаб-квартирою у Києві. Організація була заснована 7 липня 2014 року.

  У 2014 році Міжнародною Асоціацією у Словаччині, Австрії, Франції, Німеччині, Польщі та Італії проліковано та реабілітовано понад 400 важкопоранених учасників АТО.

  Також ми писали, що галицькі волонтери передали у зону АТО тепловізор.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!