“Мокрі з ніг до голови”: російські військові не можуть облаштувати побут на війні в Україні

 • Це стало їхньою основною проблемою.

  Одноманітна їжа та багнюка — російські військові скаржаться на неможливість облаштувати прийнятні побутові умови під час участі у війні в Україні. Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки, передає УНН.

  “1 листопада 2023 року на військовій конференції “Огарковські читання” в Москві, військові, які нещодавно повернулися з фронту, розповіли, що тижнями поспіль були “мокрим з ніг до голови”, — йдеться у повідомленні розвідки.

  Російські війська, що дислокуються в Україні, з наближенням зими, зіштовхнулися зі споконвічною боротьбою солдатів зі стихією. Як свідчать дані британської розвідки — це стало їхньою основною проблемою.

  За свідченнями одного з військовослужбовців, на позиціях існує ризик пожежної небезпеки. Також військові вказали, що вживають одноманітну їжу та постійно перебувають у багнюці. Через постійну загрозу обстрілів, вони не можуть “закип’ятити навіть кружку чаю”.

  “Підтримання гідного рівня особистого комфорту та здорового адміністрування на оборонних позиціях є складним завданням для будь-якої армії. Проте дані з відкритих джерел свідчать про загалом дуже низький рівень забезпечення базового польового адміністрування серед російських військ. Ймовірно, це частково викликано дефіцитом мотивованих молодших командирів. А також нестабільно матеріально-технічною підтримкою”, — йдеться у звіті розвідки.

  До теми: Командувач Повітряних сил підтвердив знищення новітнього корабля РФ у Керчі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!