Молодий скрипаль з Прикарпаття представив новий сингл

 • Юний музикант з Коломиї вже півроку створює власні композиції, ліричні тексти, пише реп, а нещодавно оприлюднив новий сингл.

  Богданові Дмитрику скоро 19, зараз він навчається в в Інституті мистецтв (ПНУ), з 6 років хлопець займається музикою, а саме грає на скрипці.

  “Мої композиції зачіпають сучасні реалії і вони близькі багатьом людям. Вже скоро я завершую роботу над міні-альбомом “CULT”, який включатиме в себе 5 треків, а також до кінця наступного місяця очікується фірмовий музичний кліп на однойменний сингл “CULT”, – розповідає хлопець.

  У майбутньому Богдан мріє підняти українську музику на вищий щабель популярності, зробити її більш якісною та доступною для прослуховування не лише на території нашої країни, а й закордоном.

  «Нещодавно я завершив роботу над новим (третім) синглом, який має мету довести, що ким би ти не був і в яких обставинах не знаходився – ти завжди повинен бути людиною, бути вільним, бути собою», – пояснює музикант.

 • Новий сингл про вірних людей, що поруч, про боротьбу зі своїми «я». Хлопець додає, що успіх кожного залежить лише від нього.

  Прослухати новий сингл юнака можна за посиланням.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!