МОН оприлюднило правила проведення НМТ у 2024 році

 • Усю важливу інформацію про НМТ та вступ–2024 можна переглянути на офіційних сторінках МОН у соцмережах та на їхньому сайті.

  Набув чинності Порядок проведення мультипредметного тесту.

  Узяти участь у тестуванні можуть особи, які мають повну загальну середню освіту або завершать її здобувати цього року та зареєструються на тестування відповідно до вимог законодавства, пише “Галицький кореспондент“.

  Зареєструватися на НМТ можна на сайті УЦОЯО. На цьому етапі необхідно ввести персональні дані, додати необхідні документи та, окрім трьох основних предметів, обрати один вибірковий. Під час реєстрації необхідно обрати місце для складання НМТ. Це може бути населений пункт як в Україні, так і за кордоном.

  Терміни реєстрації повідомлять згодом. Основна та додаткова сесії триватимуть з 14 травня до 19 липня. Детальніше з процедурою тестування можете ознайомитися в матеріалі від МОН.

  “Щоб знати свої права та обовʼязки під час тестування, детально ознайомтеся з Порядком проведення НМТ–2024. Тут зібрано більше інформації про підготовку та проведення національного мультипредметного тесту, особливості визначення результатів, подання й розгляду апеляційних заяв тощо”, – йдеться у дописі.

  До теми: У Прикарпатському університеті безоплатно готуватимуть до складання НМТ-2024 з іноземних мов

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!