МОН: оцінювання з фізкультури у вишах є обов’язковим

 • У Міністерстві освіти і науки наголошують, що здійснення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської та студентської молоді в навчальних закладах є обов’язковим. Про це йдеться у відповідному листі відомства до керівників вищих навчальних закладів.

  У міністерстві зазначають, що таке оцінювання має здійснюватись відповідно до урядової постанови №1045 від 09 грудня 2015 року, якою визначено механізм проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України, пише Osvita.ua.

  «Починаючи з 2017 року проведення щорічного оцінювання повинно стати головним показником системи контролю за станом фізичного розвитку та здоров’я населення України», – наголошують у МОН.

  У зв’язку з цим, у Міносвіти просять врахувати зазначену інформацію при розробці та затвердженні робочих навчальних планів на 2016/17 навчальний рік.

  1_i
  Н
  агадаємо, з Нового року в Україні вступив в силу закон № 1324-VII “Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання”, іншими словами – закон про навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!