Мости, школи і будинки для бійців АТО: про що на Прикарпатті розмовляли Зеленський і Шмигаль

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Івано-Франківщину заслухав звіт голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля. 

Розповідаючи про соціально-економічний розвиток, Денис Шмигаль зазначив, що цього року в області відремонтували 540 кілометрів доріг. Триває відновлення мостів. За його словами, з 1200 мостів у області 80% перебувають у незадовільному стані. Глава держави закликав голову Івано-Франківської ОДА розробити план ремонту мостів.

Також Денис Шмигаль повідомив, що Івано-Франківська область отримала п’ять нових автомобілів швидкої допомоги в рамках ініціативи президента Володимира Зеленського щодо забезпечення спецтранспортом медичних закладів у регіонах.

За словами голови ОДА, частину коштів з Державного фонду регіонального розвитку спрямують на ремонт дитячих садків і шкіл. Зокрема, Денис Шмигаль розповів главі держави про перебіг реконструкції будівлі школи в селі Красноїлля Верховинського району.

Володимир Зеленський наголосив на необхідності виділення фінансування на ці роботи.

«Треба знайти кошти. Якщо там усе прогнило, треба повністю перебудовувати», – сказав він.

Також цього року в області придбали 94 квартири для учасників АТО/ООС. Президент запропонував залучити інвесторів для зведення будинків, у яких проживатимуть герої.

«Дайте підряднику частину землі десь у центрі, він побудує свій бізнес і окремо – житло для учасників АТО. Щоб весь дім був для них», – зазначив президент.

Голова ОДА також повідомив, що реконструкцію аеропорту в Івано-Франківську планують завершити за два з половиною роки.

«Ми почали роботу над інвентаризацією земельної ділянки. Вже уклали договір на інвентаризацію, до березня ми її проведемо», – наголосив очільник Івано-Франківської облдержадміністрації.

Крім того, Денис Шмигаль проінформував президента про боротьбу з незаконною вирубкою лісів у регіоні та про вирішення екологічних проблем.

Глава держави зі свого боку наголосив на важливості будівництва сміттєпереробного заводу в Івано-Франківській області.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!