Мости, школи і будинки для бійців АТО: про що на Прикарпатті розмовляли Зеленський і Шмигаль

 • Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Івано-Франківщину заслухав звіт голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля. 

  Розповідаючи про соціально-економічний розвиток, Денис Шмигаль зазначив, що цього року в області відремонтували 540 кілометрів доріг. Триває відновлення мостів. За його словами, з 1200 мостів у області 80% перебувають у незадовільному стані. Глава держави закликав голову Івано-Франківської ОДА розробити план ремонту мостів.

  Також Денис Шмигаль повідомив, що Івано-Франківська область отримала п’ять нових автомобілів швидкої допомоги в рамках ініціативи президента Володимира Зеленського щодо забезпечення спецтранспортом медичних закладів у регіонах.

  За словами голови ОДА, частину коштів з Державного фонду регіонального розвитку спрямують на ремонт дитячих садків і шкіл. Зокрема, Денис Шмигаль розповів главі держави про перебіг реконструкції будівлі школи в селі Красноїлля Верховинського району.

  Володимир Зеленський наголосив на необхідності виділення фінансування на ці роботи.

  «Треба знайти кошти. Якщо там усе прогнило, треба повністю перебудовувати», – сказав він.

  Також цього року в області придбали 94 квартири для учасників АТО/ООС. Президент запропонував залучити інвесторів для зведення будинків, у яких проживатимуть герої.

  «Дайте підряднику частину землі десь у центрі, він побудує свій бізнес і окремо – житло для учасників АТО. Щоб весь дім був для них», – зазначив президент.

 • Голова ОДА також повідомив, що реконструкцію аеропорту в Івано-Франківську планують завершити за два з половиною роки.

  «Ми почали роботу над інвентаризацією земельної ділянки. Вже уклали договір на інвентаризацію, до березня ми її проведемо», – наголосив очільник Івано-Франківської облдержадміністрації.

  Крім того, Денис Шмигаль проінформував президента про боротьбу з незаконною вирубкою лісів у регіоні та про вирішення екологічних проблем.

  Глава держави зі свого боку наголосив на важливості будівництва сміттєпереробного заводу в Івано-Франківській області.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!