“Мої думки тихі”: у Франківську презентують фільм з Ірмою Вітовською

Сьогодні, 13 грудня, в Івано-Франківську презентують фільм «Мої думки тихі».

Режисер стрічки – Антоніо Лукач, який дебютував у повнометражному кіно. Одну із головних ролей у кіно зіграла Ірма Вітовська – відома актриса родом з Франківщини.

Режисер Антоніо Лукіч розповів, що ідея для стрічки взята з реального життя, його знайомий отримав цікаве замовлення на запис звуків тварин, історія трансформувалася у фільм.

Стрічку до виходу готували три роки, зйомки тривали півроку, частину стрічки знімали на Закарпатті:

«Нам не вистачає наших перемог внутрішніх і я вважаю, що кіноперемоги мусять бути. Але найголовніше, що картина оцінена не тільки критиками, але й глядачами. Я впевнена, що інформація про фільм розійдеться і ми доведемо, що українці можуть ходити на кіно не лише для дозвілля, але й вийти після перегляду фільму іншими», – розповіла Ірма Вітовська.

Фільм «Мої думки тихі» розповідає історію молодого звукорежисера Вадима, який планує емігрувати в Канаду. Та перед від’їздом за кордон він хоче записати голос рідкісного птаха в горах на Закарпатті. Ця історія, каже режисер, про стосунки сина та матері. У  цій стрічці Вітовська зіграла роль матері головного героя.

Нагадаємо, влітку, на Одеському кінофестивалі Ірма Вітовська отримала нагороду за найкращу акторську роботу в стрічці “Мої думи тихі”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!