МОЗ України хоче відмовитися від медичних довідок

 • Міністерство охорони здоров’я України планує відмовитися від застарілих медичних довідок та медичних документів, що несуть в собі корупційну складову.

  Сьогодні, 9 жовтня, на Урядовому порталі повідомили, що на цьому тижні в Міністерстві відбудуться наради з представниками лікарських асоціацій та профільними фахівцями. Розпочнуть працювати робочі групи, перед якими Міністр охорони здоров’я  Зоряна Скалецька поставила завдання напрацювати документи та проекти рішень по скасуванню застарілих медичних довідок:

  «Медична документація має відповідати стандартам країн Європейського Союзу. Ми маємо відмовитись від бюрократичних документів і довідок. Особливо від тих, які обросли корупційними схемами. Ми плануємо скасувати довідки і документи, які гальмують ефективну роботу охорони здоров’я», – зауважує Зоряна Скалецька.

  Зазначається, що з 9 по 15 жовтня команда Міністерства збирає пропозиції професійної медичної спільноти і громадян щодо дерегуляції та скасування застарілої медичної документації.

  Команда Міністерства запрошує залишити свої пропозиції по медичних довідках на офіційній facebook-сторінці Міністерства або надіслати їх на електронну адресу комунікаційної команди we@healthcentre.media.

  Нагадаємо, директор пологового прокоментував смерть породіллі у Франківську.

  Фото – ілюстративнею

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!