«Може я не самий бідний, але я хочу гідну зарплату», – нардеп з Прикарпаття

 • У Франківську сьогодні, 26 січня, обговорили проблеми питання бюджетного забезпечення громад.

  Народний депутат України Володимир Шкварилюк запевняє: добре те, що виросла мінімальна зарплата. В той же час констатує: «Так, підвищення мінімальної зарплати – це додаткове навантаження на приватних підприємців. Від цього трохи пищить бізнес».

  «Може я не самий бідний, але я хочу гідну зарплату. Всі говорять, що депутатам підняли зарплату, але я маю їздити до Києва і назад. В мене вдома жінка і четверо дітей, – скаржиться нардеп. – Всі повинні отримувати гідну зарплату. Я дивуюсь народним депутатам, які відмовляються від зарплати. А ти чого туди пішов? Ти маєш відмовитись від бізнесу, а не від зарплати. Мене недоторканість не цікавить. Те що я файно виглядаю, не значить, що я краду з державного бюджету», – ділиться Шкварилюк.

  Люди мають отримувати гідну заробітню плату, переконаний голова бюджетної комісії Івано-Франківської облради Микола Палійчук. Втім він засуджує «перекос» у нарахуванні зарплат.

  «Голова НАБУ отримує 250 тисяч гривень в місяць. В той час генеральний прокурор отримує зарплату у 50 тисяч. Чим НАБУ крутіше за прокуратуру?», – обурюється депутат.

 • Читайте також: «Бюджет не найкращий», – голова бюджетної комісії про ОТГ на Прикарпатті.

  IMG_2960 (2)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!