Можливий транспортний колапс: у Івано-Франківську перекриють Надрічну

 • Сьогодні, 8 червня, в Івано-Франківську відбулася оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  Учасники наради міркували, як обмежити рух на Надрічній під час ремонтних робіт біля моста на Пасічну.

  Андрій Киричук – заступник начальника Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області розповів, що наразі відпрацьовується питання в’їзду в місто зі сторони Пасічної. 

  Марцінків сказав, що 15 липня мають перекрити вулицю Надрічну. Стару ж Надрічну постараються заасфальтувати – щоб хоча б там був проїзд. 

  «Якщо ми разом не відпрацюємо, як саме має здійснюватися проїзд,  то буде колапс. Туди не проїдеш. Нам треба добре подумати, як здійсюватиметься рух на дорозі. Ми готові навіть до того, що на місяць блокпости поставимо, але нам треба хоча б по одному працівнику поліції, тому що тільки ви маєте право це робити. Тендер на саму розв’язку вже відбувся», – звернувся міський голова Руслан Марцінків до патрульних.

 • У 2020 році технічний стан моста через Бистрицю Солотвинську на вулиці Галицька в Івано-Франківську визначили як обмежено працездатний. Ще у 2019-му міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків наголошував, що слід зменшити навантаження на переправу. Минуло два роки, і за цей час ані капітального ремонту моста не зробили, ані реального обмеження проїзду транзитного транспорту не ввели.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!