Можна брати, скільки потрібно: у Калуші волонтери допомагають одягом малозабезпеченим

 • У той час, коли ми купуємо обновки або дістаємо із шафи наші улюблені речі, серед нас є люди, які не мають такої змоги.

  Саме для них у Калуші цієї весни розпочала роботу громадська організація «Чисті серця», засновником якої є Михайло Найда, повідомляють “Вікна”.

   «Ми беремо те, що й так опиниться на смітнику. Адже більшість речей, особливо замалих, які вийшли з моди чи з якихось інших причин, лежать ледь не в кожного в хаті «мертвим грузом», захламлюючи особистий простір. Пізніше вони опиняються на смітнику і стають мотлохом. Проте дуже багато речей можуть служити і стати в нагоді іншим людям. Тому до нас може прийти будь-хто», – розповідає волонтерка Наталія Батіг розповіла про концепцію роботи благодійної організації.

  До організації охочі можуть принести сезонний одяг, взуття, іграшки, аксесуари. Важливо, щоб речі були в хорошому стані. Потребуючі можуть безкоштовно взяти необхідне у тій кількості, у якій вважають за потрібне, зазначила Наталія Батіг.

  «Можна прийти з дитиною чи самому. За зачиненими дверима можна приміряти. Не важливо, хто скільки бере, сумку, дві чи одну річ. Ми не контролюємо. Люди до нас приходять і по 2-3 рази», – додає вона.

  Наталія Батіг, Марія Росоловська та Світлана Чоловська — найактивніші волонтерки, які у вільний від роботи і сімейних обов’язків приходять приймати і сортувати одяг. Кажуть, що в людей створюється ілюзія, що начебто волонтерки мають заробіток. Однак працюють калушанки за подяку від людей.

  При необхідності «Чисті серця» відправляють речі до дитячих будинків, інтернатів та в  «Дім Сірка». Кажуть, що наразі не вистачає транспорту і робочих рук, які б пришвидшили результативність процесу.

 • Громадська організація «Чисті серця» розташована на вулиці Пушкіна, 9а (навпроти Калуської ЗШ I-III ступенів №7). Робочі дні — середа (з 14.00 до 16.00) та субота (з 12.00 до 14.00).

  Для того, щоб допомогти  або ж забрати речі, волонтери просять попередньо зателефонувати, або ж написати в соцмережах, або ж залишити записку у дверях благодійної організації. Телефон для контактів: (050) 726-97-74.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську волонтери відкрили безкоштовну соціальну крамницю.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!