Мустафа Джемілєв отримав орден “За заслуги в боротьбі з фашизмом в Росії”

 • Національний лідер кримських татар, нардеп, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв отримав орден “За заслуги в боротьбі з фашизмом в Росії”.

  Орден вручив координатор міжнародної антипутінської коаліції “Стоп фашизм в Росії” Герман Обухов за стійкість та мужність в боротьбі за права кримськотатарського народу і спротив російській окупації Криму, повідомляє прес-служба Джемілєва.

  DAFE9586-3879-48E1-9665-0359E82B65AC_cx0_cy3_cw0_mw1024_mh1024_s

  Міжнародна антипутінська коаліція “Стоп фашизм в Росії” об’єднує багатьох громадських активістів і некомерційні організації з 16 країн світу: Росії, Білорусі, України, Естонії, Латвії, Німеччини, Великобританії, Грузії, Канади та інших.

  Орденом “За заслуги в боротьбі з фашизмом в Росії” нагороджують військовослужбовців за героїзм, проявлений у боротьбі проти росіїйської агресії, а також вищих посадових осіб і політичних діячів.

 • У 2015 році першим нагородженим цим орденом став майор Андрій Гречаний, відомий як “кіборг Рахман”, командир відділення розвідки 81-ї бригади ЗСУ. Також орден присуджений Надії Савченко, яку незаконно судять у Росії.

  Нагадаємо, Сержанта Володимира Бережницького, жителя с. Пійло Калуського р-ну, за бойові заслуги в зоні АТО нагородили медаллю Президента України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!