Музичну премію Music Awards перенесли через спалах коронавірусу в Україні

 • Музичну церемонію нагородження M1 Music Awards, яка повинна була відбутись 11 грудня 2021 року, перенесли на наступний рік. Вона відбудеться 28 квітня 2022 року.

  Причиною цьому стала складна епідеміологічна ситуація в країні, пише 24 канал.

  Організатори не планують переносити церемонію в онлайн-формат, оскільки прагнуть зібрати максимальну кількість зірок та дати роботу близько 2 тисячам людей, які зазвичай залучені до події.

  “На жаль, ситуація стосовно карантинних обмежень у зв’язку з черговою “хвилею” COVID-19 дедалі ускладнюється. Організатори церемонії M1 Music Awards – телеканал М1 і компанія “Таврійські Ігри” – не планують відмовлятися від звичного формату заходу та переходити на альтернативні онлайн-варіанти, аби зберегти вайб і досягнутий за попередні роки рівень масштабного музичного свята”, – йдеться у повідомленні.

  Номінантів премії M1 Music Awards оголосять 27 грудня – у ювілейний 20-й день народження телеканалу М1. П’ятірки кандидатів на статуетки в кожній категорії визначатимуться за два роки: 2020-й і 2021-й. Шоу 28 квітня 2022 року традиційно пройде у Палаці спорту.

  “Наші брендові івенти – це завжди масові заходи. Ми вкладаємо в них великі творчі, технічні та фінансові ресурси – і це достойно того, аби їх побачила наживо максимально можлива кількість глядачів. Якщо це неможливо з певних причин, які від нас не залежать, тоді ми переносимо подію на більш вдалий час. Сподіваюся, що шоста церемонія M1 Music Awards відбудеться в позитивній атмосфері в заповненому Палаці спорту і стане ще більш інтригуючою”, – додав співзасновник телеканалів М1 та М2 Микола Баграєв.

 • Щодо придбаних квитків, то всі вони залишаються дійсними. Якщо хтось не зможе бути присутнім на церемонії у квітні наступного року, то є можливість повернути кошти через офіційного квиткового оператора.

  Читайте також: Фреймут вийшла в світ в несподіваному образі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!