МВФ запропонував збільшити пенсійний вік в Україні

 • Міжнародний валютний фонд (МВФ) запропонував Україні єдиний вихід для реформування солідарної пенсійної системи – підвищити пенсійний вік. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

  Глава Мінсоцполітики зазначив, що дискусія про підвищення пенсійного віку триває і ведеться навколо реформування пенсійної системи в цілому, пише Сьогодні.

  “І ми наполягаємо; до Верховної Ради внесено законопроект від уряду про запровадження накопичувальної системи. МВФ вважає це нормальною мірою. Але, крім цього, вони пропонують навести порядок, в тому числі, в солідарній системі та реформувати солідарну систему теж частково. Пропонується фактично єдиний вихід – підвищення пенсійного віку. Я вважаю, це позиція, яку сьогодні поділяють і президент, і глава уряду, що сьогодні ставити питання про підвищення пенсійного віку неможливо “, – повідомив Розенко.

  Міністр також зазначив, що без підвищення тривалості життя та рівня добробуту неможливо підвищувати пенсійний вік.

  Раніше глава Міністерства фінансів України Наталія Яресько заявляла, що норма про підвищення пенсійного віку відсутня в проекті меморандуму з МВФ.

 • pensia

  Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд занепокоєний політичною кризою в Україні, ослабленням реформи державного управління і відсутністю ефективної боротьби з корупцією.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!