Ми готові вести кожного інвестора за руку, – Денис Шмигаль (фото)

 • Сьогодні, 16 січня, в Івано-Франківську відбулася робоча зустріч голови ОДА Дениса Шмигаля з Андрієм Гундером – Президентом Американської торговельної палати в Україні.

  Вони обговорили питання співпраці, бізнесу та інвестицій, які мають реальну перспективу на Прикарпатті.

  “Інвестори зараз дуже цікавляться Україною і Івано-Франківщиною, вони питають нас – хто там вже є, що вони роблять? Їх цікавлять реальні приклади успіху, історії компаній, які успішно працюють тут. І я приїхав, щоб все це побачити на власні очі, почути добрі новини”, – розповів Андрій Гундер.

  Очільник ОДА Денис Шмигаль зазначив, що в області є підготовлені майданчики та індустріальні парки для компаній. За його словами, історій успіху на Прикарпатті теж не бракує.

  “Бізнес у нас можна і треба робити. Україні треба готуватися до успіху, і це значна відповідальність. Потрібно зробити низку кроків. Ми готові вести кожного інвестора за руку, допомагати йому. Нас цікавлять глобальні, капітальні інвестиції. Це зелена енергетика та інші сучасні сфери. Щодо туризму – у нас, звичайно, є “Буковель”, але таких “Буковелів” в майбутньому може бути і двадцять, і тридцять”, – сказав Денис Шмигаль.

  Андрій Гундер також додав, що для інвестора головним питанням завжди є верховенство права – прозорість судової системи, якісні закони та їх виконання, захист як майна, так і інтелектуальної власності.

  “Великі компанії не люблять несподіванок. Вони працюють по цілому світі і хочуть стабільності. Іншим важливим питанням є люди – особливо деяких робітничих професій. Я був на заводі, де лишився один слюсар. І навколо нього там всі ходили і робили все, щоб він нікуди не поїхав”, – поділився думками Андрій Гундер.

  Нагадаємо, Денис Шмигаль розповів про ситуацію на Домбровському кар’єрі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!