Ми хочемо, щоб нас мали за людей, а не за бидло, – громада про забудову промзони

 • В Івано-Франківську відбулися громадські слухання щодо коригування детального плану території  межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова .

  У п’ятницю, 16 вересня, десятки людей зібралися, щоб вирішити, як бути далі. Втім, зібралася не тільки громада, а й чиновники, відтак відбуваються громадські обговорення щодо резонансного для Івано-Франківська питання.

  Зокрема, Лукія Луковська, архітектор з 40-річним стажем, розповіла, що міська рада дуже помилково винесла рішення забудовувати промислові території житловими будинками. Каже, в Івано-Франківську й так багато будинків, які не заселені.

  «Тут колись макарони випускали, я вважаю що краще відновите це будівництво. Тут немає де працювати. Те, що запроектоване, зовсім неправомірно. Не варто чіпати промислову зону. Щодо мереж, ми тепер платимо більше за каналізацію, ніж за воду. Треба розширяти мережі», – наголосила вона, додавши, що міська влада могла б стати інвестором цієї промисловості.

  У той же час, представник харчосмакової фабрики Тарас Головенко попросив врахувати, крім своїх інтересів, ще й чужі. «Все майно на цих 3.5 га є власністю акціонерів, тож я повинен захищати їхні права», – каже представник фабрики.

  Водночас, люди скаржаться, що згідно з планом, виробництво винесуть за межі цієї території, тому «просить не розказувати байки». Замковий каже, що, за логікою, договір оренди, укладений між харчосмаковою фабрикою і міською радою, не передбачає право на побудову. Тому треба переукладати договір і змінювати цільове призначення.

 • «Цього конфлікту би не було, якби наперед про все повідомили. Ми хочемо, щоб нас мали за людей, а не за бидло,” – заявив Ярослав Паньків.

  14371871_1081378128607027_185611243_n

  Нагадаємо, Громадські слухання щодо забудови франківської промзони супроводжують жахливим смородом.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!