“Ми не бачимо підстав для загальнодержавного локдауну”, – секретар РНБО

  • Станом на сьогодні передумов для того, щоб запроваджувати в Україні загальнодержавний локдаун у зв’язку з поширенням COVID-19, немає.

    Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив в інтерв’ю РБК-Україна, відповідаючи на питання, чи доведеться в Україні запроваджувати загальнодержавний локдаун.

    «Ми поки що не бачимо того, що локдаун запроваджуватиметься. Територіально будуть певні обмеження. Володимир Олександрович (Зеленський – ред.) щопонеділка проводить великий селектор щодо цього питання. Там, повірте, безсторонні розмови відбуваються, без сорому в виразах. Тому що дуже багато хто дійсно не допрацьовує в цьому питанні. Але ще раз кажу, відповідальність громадян за своє життя і здоров’я повинна бути зведена в абсолют. І це стосується не лише COVID, ми можемо наводити безліч прикладів.

    Відповідаючи на питання, чи є прогнози, коли закінчиться пандемія, Данілов зазначив: «Світ вважає, що вона закінчиться ближче до наступного літа. Є питання, які штами з’являтимуться, і як це все відбуватиметься».

  • Читайте також: Ще дві області України переходять у “червону” зону

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!