“Ми не на базарі”: у Франківську жителі захопили землю для пожежного депо

Сьогодні, 1 липня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція начальника Управління ДСНС в області Володимира Чернецького.

Під час конференції підняли питання про незаконне захоплення земельної ділянки управління ДСНС в області, призначеної для будівництва пожежного депо.

Відомо, що ДСНС в Івано-Франківській області планує в мікрорайоні Пасічна збудувати пожежне депо, за адресою – село Угринів на вулиці Тролейбусна.

“Пасічна найбільш спальний район у нашому місті. Через те, що у нас працює тільки один міст, рятувальники не завжди встигають туди доїхати, адже там часто затори. Тому в Пасічній у нас є ділянка, де й заплановане будівництво. Вчора до мене звернулися люди, які самостійно захопили нашу ділянку. Ми не на базарі, щоб віддавати нашу ділянку. Варіантів обміну немає. Подаватимемо до поліції, треба щоб все було у межах чинного законодавства”- каже Чернецький.

Уже зараз ДСНС в області розробляє документно-кошторисну документацію.

У пожежну депо планують поставити шість машин. А також там би мало бути цілодобове чергування, а також зведений загін, який міг би виїхати швидко на виклик.

Нагадаємо, на Прикарпатті державна реєстраторка незаконно переоформила право власності на землю і будинок.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!