• Ми потонемо у щурах, – Cardi B обурилася через підтримку США України та Ізраїлю

 • Її обурює значне скорочення бюджету в Нью-Йорку.

  Реп-виконавиця зі США Cardi B зробила неоднозначну заяву. Вона припустила, що американці можуть “потонути в щурах” через фінансову підтримку України та Ізраїлю у війнах з Росією і Палестиною.

  За словами реперки, на її житті не позначиться зменшення бюджету в США, адже в неї достатньо коштів і слави. Однак вона має побоювання за своїх рідних, які проживають в Нью-Йорку, пише “24 Канал”.
   

  Cardi B висловила обурення щодо скорочення бюджету в США

  Виконавиця поділилась, що її обурює значне скорочення бюджету в Нью-Йорку. Особливо співачку розізлило урізання видатків на утримання каналізації. Вона вважає, що американці “потонуть у щурах”.

  “У Нью-Йорку очікується скорочення бюджету на 120 мільйонів доларів, яке торкнеться шкіл, публічних бібліотек і поліційного управління. Мене не хвилюють копи, але маємо, що маємо. А також скорочення бюджету на п’ять мільйонів доларів на каналізацію. Урізання бюджету на каналізацію! Ми потонемо у щурах”, – заявила Cardi B.

  Зірка вважає, що США не може підтримувати фінансово дві війни. Також знаменитість зазначила, що хвилюється, як будуть жити її родичі, зважаючи на скорочення бюджету Нью-Йорку.

  “Джо Байден каже, що ми можемо профінансувати дві війни. Мовляв, ми велична нація. Але це не так. Нам кінець. Мені пощастило, що я багата. Але що буде з моїми племінниками, з моїми кузенами, тітками та друзями, які живуть у кварталі?” – сказала дівчина.

  Cardi B висловлювалась про війну Росії проти України

  Коли реперку запитали, що вона думає про війну, розпочату Росією в Україні, вона відповіла, що за “мир і громадян”. Cardi B зазначила, що останнє, чим повинні турбуватися лідери світу – це “війна, санкції, вторгнення”.

 • Співачка зазначила, що не підтримує НАТО чи Росію. Насамперед вона “на боці мирних громадян”.

  “Я не на боці НАТО, я не на боці Росії, я насправді на боці громадян, тому що, зрештою, у світі зараз криза”, – сказала вона.

  Також реперка сказала, що буде займатися власною справою. Карді додала, що хвилюється, аби її не вбили за те, що вона скаже “неправильні речі”.

  “Насправді я хочу сказати багато, але буду займатися своїми справами. Часом мені здається, що я маю таку велику платформу, що коли я скажу неправильні речі, мене можуть вбити”, – зазначила артистка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Хто такий Добрий Шубін?

  Лісовики, домовики, мавки й інші міфічні створіння здавна займали значну ланку у віруваннях людей. Шахтарська міфологія, присутня східному регіону, теж містить такого персонажа. За легендою, Шубін — це дух підземних глибин, який блукає численними шахтними виробками Донбасу. Виглядає як невеличкий на зріст чоловік з довгою бородою, яскравими очима й ліхтарем в руках. Він попереджає гірників

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Інше Різдво

                  У мене в дитинстві не було традиційного Різдва. Отого такого, про яке потім розповідають своїм дітям чи друзям. Не було великої родини за столом, дванадцяти страв, гучної коляди, не було чекання першої зірки на нічному зимовому небі, як і звістки, що маленький Христос вже народився. Але була тиша, в якій потім, вже трішки дорослішою,

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює