Мирова угода: скандальну ділянку біля франківського озера поділили

Сьогодні, 25 лютого, в Івано-Франківську розпочалось чергове засідання сесії міської ради.

На порядку денному в депутатів понад 40 питань. Одне з них – про скандальну земельну ділянку площею 4,0 га розташовану на вулиці Південний бульвар біля міського озера. Міська рада укладає мирову угору із забудівником.

Нагадаємо, що за цю землю міська рада декілька років боролась із ТзОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд». Проте нещодавно на засіданні виконавчого комітету мер Івано-Франківська Руслан Марцінків наголосив, що компроміс із забудовником Костянтином Бородайком знайдено. 

«Ситуація не проста. Ми маємо приблизно 13 судів, чотири кримінальні справи по цьому. Я вважаю, що частково ми вистояли. Вони не хотіли і частки землі давати», – сказав Марціків.

До слова, вирішення проблеми знайшли у тому, аби 1,1766 га скандальної ділянки залишилось у власності міста. Її дадуть КП «Центр розвитку міста та рекреації» та створять там парк. Натомість підприємцю залишать ділянку площею 2,8244 га та продовжать договір її оренди на 12 років. Також місто не платитиме підприємцю майже два мільйони гривень за перешкоджання роботі.

«Ми дійшли згоди, не такої як би мені хотілось, але це певний компроміс. Я ще веду переговори із підприємством «Вамбуд», щоб вони також віддали частину землі», – наголосив міський голова.

За укладення мирової угоди з Бородайком проголосували 24 депутати.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!