Мистецтва поза політикою не буває: радник Марцінківа обіцяє заблокувати концерт Пивоварова

 • Радник міського голови Руслана Марцінківа, учасник АТО Назарій Кішак обіцяє заблокувати виступ співака Артема Пивоварова в Івано-Франківську.

  Про це він пише на своїй фейсбук-сторінці.

  За його словами, Артем Пивоваров виступає з концертами у Росії у той час, як в Україні триває війна. Відтак, мистецтво поза політикою не буває.

  “Артисти не можуть існувати поза політикою, бо культура – це і є велика політика”, – пише Назарій Кішак.

  Чоловік каже, що на сході Україні восьмий рік триває війна.

  “Однак, досі бачимо, що війну бачать не всі, комусь й досі “а какая разніца”. Поки наші хлопці воюють за Батьківщину, гинуть через провокації з боку агресора, захищаючи суверенітет і незалежність України, ми закриваємо очі на неприйнятні речі, а саме проведення гастрольних турів українських артистів в країні-окупанта”, – йдеться в дописі.

  Після першого ж виступу в Росії, за словами Кішака, Артему Пивоварову потрібно було заборонити в‘їзд в Україну. Але цього не відбулося. Більше того, концерти артиста продовжуються на два “фронти”.

  Один із чергових виступів Артема Пивоварова заплановано 28 червня в Івано-Франківську.

  “На 25-ту річницю Конституції України має звучати російська попса в нас в центрі Прикарпаття?! То ми так боремось за свою землю і свою мову, що підемо гоцатися під ті російські пляски? Російськомовний концерт варто заблокувати. Ми не маємо морального права дозволити співакам-запроданцям виступати на українській землі, яку вони проміняли задля слави і грошей маскви. Артисти, які свідомо гастролюють в Росії після анексії Криму та початку військових дій на сході України, принижують гідність нашої держави”, – говорить Назарій Кішак.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!