Мистецтво заради миру: в Івано-Франківську відбулась презентація картин атовців

 • Сьогодні, 17 березня, відбулася презентація виставки картин бійців у рамках проекту “Воїни малюють мир”.

  На презентації франківський журналіст Володимир Гарматюк для всіх охочих провів майстер-клас із виготовлення “ДивоЯєць”, які робляться з використаних коробок від піци.

  “ДивоЯйця” – це унікальний проект Володимира Гарматюка, в результаті виходить писанка, але не мальована, а кручена – з картону і простих елементів, але дуже цікава”, – розповідає організатор заходу Надія Шегда.

  Також свою творчість представив молодий франківський барда Андрій Маврик. А ще прозвучали скрипкові імпровізації від  музиканта Андрія Савки.

  Картини можна розглядати з близька, а також придбати – всі вилучені кошти будуть спрямовані на реабілітацію бійців.

  “За чотири роки багато чого відбулося, близько п’ятисот бійців та їх родин, волонтерів отримали реабілітацію від “Творчої криївки”. Вже відбулося понад 40 виставок по всій Україні, зараз готується всеукраїнська конференція “Травма війни. Український досвід”, – додає організатор

 • Боєць Олександр Якубець, який долучався до створення картин, розповідає, що процес реабілітації дуже складний, а робота над цими картинами його дуже надихає і допомагає повернутися до нормального життя.

  Читайте також: Війна очима атовця: у Франківську бійці АТО презентували свої книги

     

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!