Митрополит Івано-Франківський Володимир відвідав українську громаду Салерно в Італії (ФОТО)

5-6 липня 2019 р. Святіший Отець Франциск очолив зустріч з Верховним Архієпископом Української Греко-Католицької Церкви, митрополитами, членами Постійного Синоду та головами компетентних дикастерій Римської курії. У зустрічі взяв участь також і Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Користаючись нагодою, на свято Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, а також свято Матері Божої Неустанної Помочі – 7 липня, Митрополит Володимир відвідав українську громаду св. ап. Андрія м. Салерно (Італія). Разом з Владикою до громади також завітав канцлер о. Віталій Федун та допоміжний судовий вікарій о. Віталій Токар, передає прес-служба УГКЦ.

Молодь та діти зустріли і привітали гостя із України хлібом і сіллю, а о. Іван Борин запросив очолити Божественну Літургію і уділити Архієрейське благословення для усіх заробітчан і гостей, які прибули до храму.

Владика Володимир очолив Архієрейську Святу Літургію у співслужінні українських та місцевих італійських священнослужителів південного регіону Італії.

Під час проповіді Митрополит розповів історію життя Івана Хрестителя та наголосив, щоб ми були такими мудрими і справедливими як святий.

На завершення спільної молитви, Владика Володимир подякував усім за теплий прийом, спільну молитву, уділив Архієрейське благословення та окропив присутніх освяченою водою.

Окрім того, Митрополит привітав із днем народження, іменинами та нагородив грамотою і золотим нагрудним Хрестом із прикрасами місцевого душпастиря о. Івана Борина з нагоди 10-ліття священства, ревної праці для добра українського народу за кордоном та на благо Української Греко-Католицької Церкви.

В свою чергу, о. Іван висловив щирі слова вдячності, найперше Богові, за дар покликання і священства, своєму святителеві Кир Володимиру за те, що десять років тому 21 червня 2009 р. Б. рукоположив і висвятив на священника, своїй мамі за дар життя і виховання, а також усім своїм парафіянам, хору, особливо братству і сестринству за чудові ризи які подарували на передодні, українській асоціації і хору «Калина», та гостям, що прибули і так гарно та урочисто привітали із цією подією.

Нагадаємо, У Богородчанах священнослужителі незаконно захопили Домініканський монастир

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!