Митрополит УПЦ МП із Франківська поїхав під москву на молитву з Кірілом

 • Поки українській війська відбиваються від навали російських окупантів, єрарх УПЦ МП, так званий «митрополит Івано-Франківський і Коломийський» Серафим (Залізницький), відвідав країну-агресора.

  Там він молився з московськими єрархами та патріархом РПЦ Кірілом (Гундяєвим), пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Духовний Фронт України.

  Ймовірно, так митрополит УПЦ МП демонструє принцип «поза політикою», адже не бачить нічого поганого у співслужінні з кривавим патріархом Гундяєвим, який щотижня прикриває путінські злочини проти українського народу і держави.

  Про присутність Серафима на службі з Гундяєвим повідомляють на офіційному сайті московського патріархату.

  Саме на цьому богослужінні Кіріл в черговий раз виправдовував росію і виставляв її не як агресорку, а як постраждалу сторону, в якої нібито хочуть забрати патріотизм і навіть віру в Бога.

  Варто зазначити, що УПЦ МП чинить розділення українського народу, забороняє співслужіння із духовенством ПЦУ і не визнає рішень Вселенського патріархату. Щобільше УПЦ МП розірвала євхаристійне єднання із усіма хто визнав ПЦУ, як це раніше зробили в РПЦ. 

  Нагадаємо, у Івано-Франківська єпархія УПЦ МП закликала припинити переслідування громадян України за ознакою віросповідання та наголошує на важливості мирного діалогу у розв’язанні релігійних протиріч.

  Передісторія: Обіцяють судитися: у Франківську в соборі УПЦ Московського патріархату зібрали підписи проти переходу до ПЦУ.

  Сталося це після того, як 25 червня міський голова Руслан Марцінків оприлюднив документ про перехід храму Різдва Христового у підпорядкування Православній церкві України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!