Митрополит Володимир очолив Різдвяне богослужіння у Катедральному соборі Франківська

 • Цього святкового дня до храму прийшли чимало вірян, щоб у спільній молитві славити Різдво Спасителя світу. Молитовно єдналися з Митрополитом під час святкової Утрені та Божественної Літургії чисельно зібрані священнослужителі на чолі з Генеральним вікарієм митр. прот. Степаном Балагурою та настоятелем собору митр. прот. Юрієм Новіцьким.

  Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  «Христос приходить до ясел, щоб людина могла Його знайти. Зійшовши з висот, Бог стає для нас дуже близьким. Приходить, щоб дати нам надію, повернути первинну красу нашої душі, опоганену гріхом, та навчити нас любові. Приходить, щоб усі ми, навіть ті, які втратили віру в себе, зрозуміли, що Бог вірить у нас та чекає на нас», – звернувся до присутніх в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння Христового Митрополит Володимир Війтишин.

  З нагоди величного свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, тут відбулася Різдвяна Архієрейська Божественна Літургія.

  Після Божественної Літургії Митрополит Володимир привітав усіх присутніх зі світлим торжеством Христового народження та побажав, щоби Різдво Господа нашого Ісуса Христа не обмежується тільки гарно прибраною ялинкою, але відкриймо наші серця та з Різдвяною колядою і Вертепами прославляймо Господа.

  «Просімо, щоб Ісус Христос наповнив наші серця миром, добром, милосердям, розумінням, терпеливістю і вдячністю, та дякуймо за всі Його ласки для нас. Нехай Благословення Боже перебуває з Україною і нашим християнським, боголюбивим народом, подаючи нам мир, злагоду і єдність», – побажав Митрополит Володимир.

  Читайте також: в Івано-Франківську для дітей, позбавлених батьківського піклування, влаштували Святу вечерю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!