Митрополит Володимир Війтишин власним прикладом закликає вакцинуватись від COVID-19

 • Сьогодні, 4 жовтня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин прийняв першу дозу вакцини від коронавірусу.

  Як повідомляє пресслужба Архієпархії УГКЦ, щеплення від COVID-19 відбулося в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні. Щепили Митрополита Володимира вакциною Pfizer.

  «Сьогодні чимало є дискусій, переважно віртуальних, про те, чи варто вакцинуватися чи ні. На нашу думку, вакцинація – поки єдиний метод стримати поширення цього смертельного вірусу. Будь-які суспільні відносини повинні будуватися на довірі. Ми довіряємо нашим воїнам, нашій поліції, нашій Церкві та іншим установам, подібно й нашим лікарям ми маємо довіряти та молитися за них», – сказав Митрополит у коментарі для Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  На його думку, немає жодних релігійних підстав, щоб відмовлятися від вакцинації.

  «Наш Блаженніший Святослав сказав так: «Відмова від вакцинації за релігійними мотивами часом прикриває в собі щось інше. Про це ми засвідчили окремим документом на рівні Всеукраїнської ради Церков та релігійних організацій». Тому маємо зі спокоєм та з любов’ю до ближніх пройти через це», – зазначив Архієрей.

  Він також додав, що це його маленький приклад для всіх, хто боїться або хто сумнівається.

  «Давайте всі разом, з повною свідомістю підійдемо до вирішення цього надсерйозного виклику, який зараз стоїть перед усім людством», – закликав Митрополит Володимир.

  Владика Володимир планував вакцинуватися значно раніше, але з уваги на наявність антитіл після перенесеної хвороби, сімейний лікар рекомендував перенести вакцинацію на осінь.

  Читайте також: ще 2 185 прикарпатців вакцинувались від COVID-19 за минулу добу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!