МЗС підготувало жартівливу інфографіку про рік роботи Павла Клімкіна

 • Співробітники зовнішньополітичного відомства України привітали свого голову з днем народження в оригінальний спосіб. Підопічні Павла Клімкіна оприлюднили інфографіку про один рік його роботи.

  «Це був надзвичайно напружений, але результативний рік. Шефові зичимо сил та енергії на подальші перемоги, а нашим фоловерам презентуємо цікаву інфографіку. Ознайомтеся з деякими цифрами з життя міністра закордонних справ. Наведені дані і підрахунки приблизні (можливо, кави було випито більше)», – йдеться у привітанні на сторінці МЗС у соцмережі, інформують ”Вікна”.

  Так, колеги Павла Клімкіна підрахували, що за рік він відвідав 28 країн, «налітавши» 307,107 км, що дорівнює 7,7 екваторам. Окрім того, міністр провів 420 годин 35 хвилин (або 17,5 діб і 35 хвилин) у повітрі, 203 години у телефонних перемовинах, 121 день у робочих поїздках та здійснив 62 візити.

  klimmmmmkin

  Також у міністерстві відзначили, що дипломат випив 110 літрів кави і за рік проспав 1825 годин (при річній нормі для людини 2920 годин).

  В інфографіці згадано й випадок, коли на засіданні Нацради реформ глава МВС Арсен Аваков облив Павла Клімкіна, жбурляючи склянку з водою у Міхаїла Саакашвілі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!