МЗС попереджає українців про ризики поїздок в Росію

 • Міністерство закордонних справ рекомендує українцям оцінювати загрозу можливого безпідставного затримання в Росії при плануванні поїздок в цю країну.

  Про це йдеться в повідомленні департаменту консульської службиМЗС, оприлюдненому в середу.

  Міністерство закордонних справ із занепокоєнням відзначає, що останнім часом почастішали випадки затримання/арешту громадян України, серед особистих речей яких нібито виявлені сторонні предмети, у т.ч. наркотичні речовини.

  Насправді ж їх “підкидають” треті особи під час в’їзду або перебування на території РФ.

  У зв’язку з цим, з метою уникнення неправомірного позбавлення волі в подібних випадках, необхідно проявляти пильність та уважність у контактах з будь-якими сторонніми особами, у т.ч. з посадовими особами РФ, які уповноважені проводити митний, паспортний та усі інші види контролю, пише Економічна Правда.

  Крім цього, МЗС попереджає про поширення практики, коли громадянам пропонують роботу експедиторами для доставки товару до країн ближнього зарубіжжя, але насправді втягують у незаконне перевезення наркотичних речовин.

  З урахуванням зазначеного МЗС рекомендує громадянам виявляти підвищену обережність та пильність у разі отримання пропозицій від посередницьких структур або окремих осіб щодо транспортування товару через кордон.

  В МЗС підкреслюють, що російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов’язання.

  1569606

   

  Нагадаємо, СБУ Прикарпаття затримала бойовика у зоні проведення АТО.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!