Влада Івано-Франківська допоможе встановити пам’ятники.
Про це на своїй сторінці інформує очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає “Галицький кореспондент”.
У Чукалівці провели спільну зустріч з родинами загиблих захисників з Івано-Франківської громади. Зібралися на міському кладовищі біля Алеї Слави, щоб затвердити вигляд пам’ятників на могилах Героїв.
Як зазначається, погодили, що пам’ятники будуть з граніту, однаковими за формою. Кожна родина зможе вирішити індивідуально, який зробити надпис. Також оберуть варіант для фото (фотоскло або кераміку) і яку встановити вазу для квітів.
Біля пам’ятника буде лавочка з місцем для зберігання речей. За бажанням родичів можна буде викарбувати звання кожного Героя на гранітній основі.
Перших три ряди пам’ятників зможуть встановити вже в червні.
“Розуміємо, що ця справа нелегка для кожного, хто втратив рідних на війні, адже душевні рани ще свіжі. Та наш обов’язок зробити все, аби про полеглих Героїв пам’ятали, а їхні рідні не залишались з болем втрати наодинці”, – йдеться в дописі.
Читайте також: Прикарпатські “едельвейси” зібрали майже пів мільйона гривень на аукціоні
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/347094515_933011661277325_7224373196910426848_n-1230x820.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/345668662_1695370357584800_4288332892880214796_n-1230x820.jpg)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/05/346938842_189941880620192_6520182001198086668_n-1230x820.jpg)