На Богородчанщині оздоровлять 2,5 тисяч дітей

  • Сьогодні, 7 червня, у Богородчанах відбулася чергова сесія районної ради. На засіданні присутні 31 депутат. Розглянули питання про літнє оздоровлення дітей.

    Відповідно до Конвенції ООН про права дитини, необхідно необхідно забезпечити літній відпочинок для дітей—сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей загиблих та постраждалих учасників масових акцій громадського протесту, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей—інвалідів. На оздоровчу кампанію буде спрямовано 600 тис. грн. з різних джерел фінансування.

    Послугами з оздоровлення та відпочинку в таборах буде охоплено 2482 дітей віком від 7 до 17 років.

    Першочергове право на оздоровлення мають діти, які потребують підвищеної соціальної уваги. У мовних та денних школах району буде оздоровлено 1993 дитини. Буде проведено наметовий табір «Краєвид». У липні працюватиме табір в Луквиці «Карпатський легіон», де планується оздоровлення 550 дітей з Богородчанського району.

    У присутніх виникло питання, для чого витрачати кошти на оздоровлення в пришкільних таборах. Але начальник управління освіти Богородчанської районної адміністрації Іван Дрогомирецький відповів, що на ці потреби уже три роки кошти не витрачаються.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!