На Богородчанщині перевірили родини зі складними життєвими обставинами

 • 23 квітня служба у справах дітей Богородчанської селищної ради спільно з відділом соціальної роботи, представниками поліції і старостами населених пунктів Горохолина та Грабовець здійснила профілактичний рейд.

  Під час цього рейду обстежили умови проживання дев’яти дітей з п’яти сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Із батьками провели бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, створення відповідних умов для проживання та розвитку дітей, попередження насильства в сім’ї.

  Батьків попередили про відповідальність, передбачену чинним законодавством, за неналежне виконання батьківських обов’язків.

  Читайте також: На Коломийщині в дитсадку стався спалах кишкової інфекції

  Стан виконання батьківських обов’язків у цих сім’ях буде розглядатися на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Богородчанської селищної ради, в результаті якого приймуть відповідні рішення.

 • “Шановні жителі Богородчанської громади! Якщо ви виявили факти порушення прав та законних інтересів дітей, просимо звертатись до служби у справах дітей”, – кажуть посадовці.

  Контакти служби:

  • смт Богородчани, вул.Шевченка, буд.66
  • ssd-bogo@ukr.net
  • +380673797534

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!