На Болехівщині попрощалися з воїном Петром Гав’яком

 • Болехівська громада попрощалася з мужнім, хоробрим захисником України Петром Гав’яком.

  Воїн служив у лавах Збройних сил України водієм-машиністом екскаватора відділення інженерної техніки інженерного взводу батальйону матеріального забезпечення військової частини.

  Про це йдеться на сторінці Болехівської міської ради.

  Був вірним військовій присязі. Виявивши стійкість та мужність, загинув у бою за Батьківщину 4 березня 2023 року у Верхньокам’янську Бахмутського району Донецької області.

  Провести 27-річного Героя останньою земною дорогою прийшли рідні, друзі, однокласники, односельчани, побратими, представники місцевої влади, всі, хто знав Петра. 

  “Так само як Бог прийшов на цей світ боротись, так і ми прийшли в нього для боротьби. Нині це боротьба із зовнішнім ворогом. Тільки ми можемо нести цей хрест. Кожен солдат — в окопі, в розвідці, в небі — захищає нас, часто ціною власного життя. Петро обрав шлях воїна, який попри все б’ється за тих, кого він любить. Завдяки його жертві й відвазі ми живемо і продовжуємо боротьбу. І хоч життя людське на землі має своє закінчення, його подвиг житиме вічно! Тепер він в небесному пантеоні національних героїв!” — зазначив священник Олександр Васютин під час прощання з воїном.

  Вчителька Галина Юріївна запам’ятала його енергійним хлопцем з великим добрим серцем, який завжди був готовий допомогти.

  “Петро закінчив наш освітній заклад. Це був хлопець невимовної енергії. Йому було мало класних кімнат і коридорів, бо він не міг всидіти на місці без діла. Часто просив дати йому бодай якусь роботу, щоб допомогти”.

 • Церемонія прощання з захисником завершилася виконанням Гімну України “Ще не вмерла Україна” та під звуки автоматних черг. Жовто-синій стяг, який огортав домовину полеглого, військові, ставши навколішки, подарували матері Петра на вічну пам’ять про подвиг сина, захисника і Героя України.

  “Пам’ятаймо подвиг Героя, який ціною власного життя щоденно наближав Перемогу. Тепер він з гідністю триматиме для нас небо, так, як захищав нас на землі. Щирі співчуття родині загиблого воїна-захисника. Нехай Господь дасть вам сили пережити горе, яке ніколи не мине, не забудеться, не зміліє. Світла пам‘ять і вічна шана Герою”, – висловили співчуття родині у громаді.

  Читайте також: На Франківщині прокуратура вимагає конфіскувати землі у громадян Росії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!