На “Буковелі” відкрили поліцейську станцію

 • Сьогодні, 16 грудня, відбувся запуск поліцейської станції патрульної поліції з обслуговування курорту “Буковель” та села Поляниця.

  Про спокій та безпеку громадян у цій місцевості дбатимуть патрульні. Вони готові забезпечувати публічну безпеку і порядок, протидіяти злочинності, реагувати на правопорушення та допомагати усім, хто цього потребує.

  Оголосив про запуск поліцейської станції перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

  “Принцип діяльності патрульної поліції — превентивний, і основа нашої діяльності — це реалізація принципу поліція та громада. Один з аспектів цього принципу полягає в тому, що патрульний поліцейський має перебувати там, де громадяни потребують нашої підтримки, допомоги, де ми можемо спілкуватися з громадянами й спільно з ними вирішувати ті чи інші проблеми”, — зазначив Олексій Білошицький.

  Курорт “Буковель” відвідує понад 1,5 мільйона туристів, значна частина яких проживає у населеному пункті Поляниця. Там, де є така велика кількість громадян, мають бути і поліцейські, які надаватимуть допомогу громадянам.

 • Тому Національною поліцією та Департаментом патрульної поліції було прийнято рішення про відкриття тут поліцейської станції. Службу у новоствореному відділі нестимуть 18 патрульних. Щозміни на патрулювання заступатиме два екіпажі поліцейських, ще двоє патрульних нестимуть службу на станції.

  До теми: На Надвірнянщині шахраї виманюють у бізнесменів гроші

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!