На Бурштинську ТЕС вшосте не пустили на перевірку екологічну інспекцію

 • Учора, 20 липня, на Бурштинську ТЕС прибули інспектори Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

  Приводом для перевірки стала скарга щодо наднормового забруднення станцією атмосферного повітря 24 червня, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на Бурштинську ТЕС.

  «Бурштинська ТЕС була змушена відмовити у допуску представників інспекції через недотримання основних положень чинного законодавства щодо здійснення перевірок. Будь-які перевірки можливі лише за умови відповідності правовому полю», – зазначають на підприємстві.

  Також зазначають, що в цей період у зв’язку з дефіцитом електроенергії в ОЕС України, на Бурштинську ТЕС надійшла команда від диспетчера НЕК «Укренерго» про включення додаткового енергоблоку.

  «О 17:18 енергоблок №3 був включений у мережу. При збільшенні навантаження у вечірній час та завантаженні блоку, о 20:02 вийшов з ладу автоматичний регулятор палива, що призвело до порушення режиму горіння в паливні котла і спричинило викид темного диму, який тривав менше 2 хв. Оперативний персонал миттєво зреагував та в ручному режимі відновив процес горіння в паливні. Наразі Бурштинська ТЕС працює в штатному режимі та здійснює свою діяльність з дотриманням всіх вимог природоохоронного законодавства», – додають в ТЕС.

 • Нагадаємо, впродовж 2017-2021 років на Бурщтинську ТЕС п’ять разів недопускали державних інспекторів до проведення перевірки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!