На Бистриці Надвірнянській облаштують два пляжі

Цього року на березі річки Бистриця Надвірнянська (уздовж дамби) планують облаштувати дві відпочинкові пляжні зони.  У рамках облагородження місць масового відпочинку спорудять волейбольне та футбольне поля, пляжні зони для відпочинку з вуличними меблями та елементами благоустрою.

Як пояснив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, проект умовно можна поділити на дві частини, повідомляє прес-служба МВК.

«На сьогоднішній день пляжні зони знаходяться на підвищеннях відносно основного русла ріки, що дозволяє відновити на них об’єкти благоустрою. Вертикальне планування території рекомендується виконати за принципом максимального збереження існуючого рельєфу», – пояснив Смушак.

Перша відпочинкова зона міститиме футбольне та волейбольне поля, а також облаштування місць пасивного відпочинку. Окрім того, облаштують сходи.

«Пляжна зона матиме розміри 50*100 метрів. Проектом передбачено встановлення п’яти сонцезахисних грибків у кількості та семи сміттєвих урн. Також поруч встановлять чотири переодягальні.

У межах другої відпочинкової зони встановлять три сонцезахисні грибки, сміттєві урни та дві переодягальні», – додає Смушак.

Читайте також: В Івано-Франківську відремонтували сходи перед адмінбудинком

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!