На Бюджет участі в Калуші подали 25 проєктів

Остаточно визначилося коло громадських проєктів, які беруть участь у конкурсі Бюджету участі в Калуші. Загалом автори подали на конкурс 27 проєктів, але два з них відхилили на початковому етапі.

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили 25 проєктів, які вже відправили на опрацювання до відповідних структурних підрозділів міськвиконкому — управлінь освіти, житлово-комунального господарства і будівництва та розвитку інфраструктури. Не факт, що усі 25 проєктів отримають позитивні висновки і дійдуть до фінального етапу конкурсу — голосування. Загальна сума проєктів, які на цьому етапі беруть участь у конкурсі — понад дев’ять мільйонів гривень, інформують “Вікна”.

Бюджет цьогорічного конкурсу становить 2,5 мільйонів гривень. З них один мільйон спрямують на реалізацію малих проєктів — з бюджетом до 250 тисяч гривень включно. А 1,5 мільйони гривень передбачено на великі проєкти — до 500 тисяч включно. Тож переможцями конкурсу можуть стати як мінімум три великі і чотири малі проєкти. Переможців може бути більше, якщо під час голосування найбільше голосів здобуватимуть проєкти з меншим за максимально можливе фінансування.

Цього року у конкурсі беруть участь 17 великих проєктів. Чотири з них мають максимальний бюджет — 500 тисяч гривень. Щодо малих проєктів, то їх значно менше — всього вісім, з них лише чотири мають максимальний або близький до нього бюджет. Загалом малих проєктів подано на суму майже 1,3 мільйонів гривень.

Прочитати про всі проекти можна за посиланням.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!