На дільниці свободівця Онуфріїва Марцінків набрав утричі більше голосів, ніж Насалик

 • Сьогодні, 15 листопада, в Івано-Франківську відбувся другий тур виборів на посаду міського голови. За крісло господаря міста змагалися свободівець Руслан Марцінків та представник БПП «Солідарність», нардеп Ігор Насалик.

  На дільниці свободівця Романа Онуфріїва №261037, яка знаходиться у приміському селі Угорники, з великим відривом переміг його однопартієць Руслан Марцінків.

  На дільниці проголосувало 166 осіб зі 435 зареєстрованих. Голоси розділилися так: Руслан Марцінків набрав 124,  а Ігор Насалик – 39. Зіпсовано три бюлетені.

  Однак серед членів ДВК виникла суперечка з приводу того, чи визнати один бюлетень недійсним, чи зарахувати його на користь одного з кандидатів. Адже частина контрольного талону з номером опинилися на бюлетені виборця. Проте після довгих суперечок бюлетень таки визнали дійсним.

  20151115_203320

  Варто відзначити, що в Угорниках відчувається значна підтримка ВО “Свобода” та Руслана Марцінківа зокрема. Наприклад, під час підрахунку голосів, коли траплялися бюлетені з позначкою навпроти Ігоря Насалика, то члени ДВК жартували, що “цей виборець, мабуть, не з Угорників”.

  Крім того, перед завершенням голосування на дільницю завітав і сам Руслан Марцінків, який поцікавився, як проходить голосування, який настрій у членів ДВК і спостерігачів, та вийшов із фразою “Слава Україні”.

  20151115_194010

  О 20.00, після зачинення дільниці, всі заспівали державний гімн, а вже потім взялися за підрахунок голосів.

  Незважаючи на те, що після зачинення дільниці нікому з членів ДВК не можна виходити з приміщення, тут все-таки зробили виняток, щоб вийти за піцою.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!