На Дніпропетровщині виявили два перші випадки коронавірусу

У Дніпропетровській області виявили перших двох хворих на коронавірусну інфекцію. Нині вони – під пильним наглядом медиків.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна державна адміністрація.

«Маємо два лабораторно підтверджені випадки захворювання COVID-19. Пацієнти наразі отримують всю потрібну допомогу. Медики забезпечені необхідним обладнанням, матеріалами, засобами індивідуального захисту. Ми зробили все, аби не допустити подальшого розповсюдження інфекції регіоном. Закрили на карантин усі навчальні заклади, перевели на посилений режим роботи медичні установи, максимально обмежили рух громадського транспорту. Більшість роботодавців прислухалися до наших рекомендацій і перевели своїх працівників на віддалену форму роботи»,- наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Пацієнти, у яких виявили коронавірус, нещодавно повернулися до Дніпропетровщини з-за кордону. Зараз їхній стан здоров’я стабільний, почуваються добре.

Наразі медики виявляють усі контакти, які могли мати хворі, аби обстежити цих людей та забезпечити їхню ізоляцію.

В області визначені дві госпітальні бази: Дніпровська міська лікарня №21 та Криворізька інфекційна лікарня. Загалом вони – на 430 ліжок.

«Вкотре нагадуємо мешканцям області: COVID-19 – вірусна інфекція, тож уберегтися від неї можна традиційними способами. Лікарі рекомендують часто й ретельно мити руки з милом, не торкатися обличчя, утримувати дистанцію з іншими людьми до 1,5 метрів. За можливості залишайтеся вдома та не ходіть до людних місць. А ще – не вживайте в їжу сире м’ясо і яйця», – підкреслив очільник області.

Нині у світі – понад 200 тисяч випадків захворювання на коронавірус. Майже 85 тисяч людей вже одужали.

З 17 березня в Івано-Франківську вирішили закрити всі кафе, ресторани і торгові центри.

Тим часом Верховна Рада України ухвалила закон для запобігання коронавірусу, зокрема встановила штрафи та покарання за порушення карантину.

Варто зауважити, що в Івано-Франківську весь громадський транспорт зупинився. Відповідне рішення прийняла міська влада, щоб зменшити ризик поширення коронавірусу в місті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!