На Дністрі браконьєр ловив сіткою рибу

Нещодавно держінспектори Івано-Франківського рибоохоронного патруля викрили порушення правил рибальства поблизу с. Золота Липа на Дністрі в Тлумацькому районі.

Відомо, що місцевий мешканець ловив рибу забороненим знаряддям – сіткою довжиною 200 метрів. В його улові знаходилась така риба: головень – 40 шт., марена (червонокнижний вид) – 7 шт., підуст – 5 шт., окунь – 2 шт., по одному екземпляру сома, щуки, рибця та ляща. Загальна вага незаконного улову склала 31,3 кг. Збитки, завдані рибним запасам, становлять 4384 грн.

На чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства). А за незаконний вилов червонокнижної марени – адмінпротокол за ст. 90 КУпАП (знищення, незаконне вилучення з природного середовища видів, занесених до Червоної книги України).

Браконьєрську сітку та улов у зловмисника вилучили. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів – можливе порушення кримінального провадження. Якщо ж справу розглядатиме суд як адміністративну, то порушнику загрожуватимуть штрафи в розмірі до 510 грн за вилов марени та в розмірі до 680 грн за вилов решти риби забороненим сітним знаряддям лову.

Читайте також: У Бурштині рибпатруль витягнув з водосховища браконьєрську сітку з 26 кілограмами риби


Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!