На Долинщині на батьків склали протокол за неналежне виконання ними своїх обов’язків

Сьогодні, 9 січня, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з інспектором ювенальної превенції Долинського відділу поліції здійснили виїзд у с. Оболоня.

Там вони навідалися до сім’ї, що опинилася у складних життєвих обставинах, інформує прес-служба Долинської РДА.

Жінка проживає із співжителем та виховує двох дівчаток, проте має низку шкідливих звичок, що негативно впливають на умови утримання та виховання дітей. У зв’язку з цим, інспектор Долинського ВП склав протокол про адміністративне правопорушення за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Працівники відповідних служб районної державної адміністрації проінформували сім’ю, щодо вибору шляхів розв’язання проблем, допомоги в формуванні позитивної мотивації та здатності сім’ї самотужки долати свої труднощі.

Фахівці також надали рекомендації, щодо формування здорового способу життя, ведення особистого господарства та підтримання належного санітарно – гігієнічного стану в оселях, догляду за дітьми до досягнення трирічного віку, роз’яснили відповідальність за злісне невиконання батьківських обов’язків.

Нагадаємо, В Івано-Франківську 11-річний хлопчик отруївся алкоголем під час святкування Нового року

Пізніше, у поліції розповіли, як у Франківську мати і бабуся наливали горілку неповнолітньому

Фото -ілюстративне, з ресурсу http://uzhgorod.net.ua 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!