На Долинщині продовжують перевіряти сім’ї

 • 20 вересня у селі Яворів соцслужба перевірила цільове використання коштів при народженні дитини та провели роз’яснювальну роботу у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах, повідомляють у пресслужбі Долинської РДА.

  Фахівці Долинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанна Димокур та Стефанія Січко, спільно з представниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, Долинського відділу поліції та медичними працівниками, здійснили виїзд в сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах.

  Під час візитів, вони перевірили три сім’ї та здійснили оцінку їхніх потреб. Також, перевірили умови проживання, забезпечення харчування дітей та належного догляду й підготовки до навчального процесу в школі.

  Батькам надали рекомендації щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм в будинку, розвитку навичок відповідального ставлення до батьківства, попередження потрапляння дітей в інтернатні заклади, профілактики вживання алкогольних напоїв. В одній із сімей додатково перевірили цільове використання коштів при народженні дитини.

  Нагадаємо, нещодавно такі перевірки провели у Долині.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!