На Донеччині під час обстрілу загинув боєць з Франківщини

 •  
  Загинув мешканець села Пуків Рогатинської громади Роман Степанович Бандура.
   
  Про це повідомляє Рогатинська МТГ, пише «Галицький кореспондент».
   
  Поліг 51-річний земляк в Бахмутському районі на Донеччині при виконанні бойового завдання від вогнепальних поранень, отриманих під час мінометного обстрілу ворога.
   
  Роман, як і багато його інших побратимів, мріяли про вільну незалежну Україну. У 2015 році пішов захищати Батьківщину, тоді воював у 80 бригаді. У 2022 році, з перших днів жорстокого наступу окупантів, Герой з честю виконував свій громадянський обов’язок.
   
  “Хто, як не ми – з досвідом”, – казав, стаючи на захист кордонів України.
   
  Роман Бандура закінчив Пуківську школу. Непросте у нього було дитинство. В шість років залишився сиротою, якого ставили на ноги разом з сестрами та братами дідусь та бабуся. Закінчив Рогатинське СПТУ, працював водієм у кількох місцевих підприємствах, останнім часом далекобійником. Виховав сина. Олег сьогодні теж у лавах ЗСУ, на передовій.
   
  Рідні, друзі, колеги запам’ятають його як щирого, доброго, відважного патріота своєї України.
   
  “Роман Бандура назавжди залишиться у наших серцях, щирих молитвах, жертовній і відданій боротьбі, у щоденній наполегливій праці, яка наближає нашу перемогу, у свідомості майбутніх поколінь… Це непоправна втрата для всієї нашої громади!
   
  Рогатинська міська рада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Захисника. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо у важку годину скорботи. Ворог відповість за кожне обірване життя, за кожен наш дім, за кожну вулицю!”, – йдеться в повідомлені.

  Читайте також: У бою загинув молодий тренер з Прикарпаття

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!