На дорогах Прикарпаття встановлюють попереджувальні дорожні знаки

  • Зважаючи на повідомлення синоптиків, Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області попереджає учасників автодорожнього руху про ускладнення погодних умов та просить водіїв бути готовими до погіршення погоди.

    “Дот­ри­муй­те­ся пра­вил до­рожнього ру­ху, не пе­ре­ви­щуй­те швид­кість та дот­ри­муй­те­ся дис­танції під час ру­ху”, – пише прес-служба САДу.

    Також водії попереджають, що сильні опади – дощ та сніг, хуртовини, посилення вітру негативно впливають на рух автомобільного та залізничного транспорту та ускладнюють роботу таких галузей народного господарства, як електроенергетика, комунальне господарство, лінії зв’язку, будівництво. Тому треба бути уважними й стежити, щоб не натрапити на повалене дерево, обірвані лінії електропередач тощо.

    “Підрядні організації встановлюють спеціальні дорожні знаки на автошляхах, які є в їхньому експлуатаційному утриманні. Вони попереджують про обмежену видимість, ожеледицю тощо. На спусках та підйомах встановлюють сигнальні віхи та підготували протиожеледну суміш”, – зазначають дорожники.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!