На дискотеку до сільського клубу

 • Школярі і студенти завжди чекають початку літніх канікул. І це зрозуміло, адже вони припадають на найтеплішу і найвеселішу пору року – літо. Особливо канікул чекають найменші школярі, бо в них цей час асоціюється в першу чергу з відпочинком.

  Як зацікавити дітей проводити час із користю, добре знають працівники Народного дому с. Петранка, що на Прикарпатті. Тут організували дискотеку для найменших. Ось уже кілька тижнів літні розваги для дітей та молоді щонеділі проводять у сільському Народному домі.

  Нещодавно відбулася нарада культосвітніх працівників, на якій похвально відгукнулися про роботу сільського закладу. Слід зазначити, що Петранка – єдине село з десяти, що ввійшли в Рожнятівську ОТГ, яке проводить недільні дискотеки для малих дітей, а ввечері – й для учнів старших класів.

  “Ми проводимо не тільки дискотеки, – каже директорка Народного дому Тетяна Худик. – Також діти змагаються у грі з шахів, розфарбовують розмальовки, грають у нарди. А ще ми проводимо різні конкурси, квести, фізичні хвилинки, смачні перекуси та розваги. Вчимо дітей співати українські пісні і танцювати народні танці”.

  Такі веселі розваги для дітей та молоді у Петранці започатковано ще у травні цього року. Організатори щонеділі збирають школярів у стінах Народного дому і планують такі заходи проводити до початку навчального року, тобто до 1 вересня. Особливо задоволені батьки, адже це можливість для їхніх дітей відірватися від гаджетів та провести літо з користю. За три місяці канікул молодь Петранки має змогу освоїти різні ігри і танці та провести час спільно із друзями й однолітками.

  Мар’яна ЛОКАТИР

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!