На фінальний етап облаштування скверу в Калуші витратять майже півмільйона гривень

Вчора, 20 березня, на сервісі державних закупівель “Прозоро”, управління житлово-комунального господарства оприлюднило договір про проведення робіт з капітального ремонту скверу вул. Б. Хмельницького, 8.

Договір уклали з підприємцем Михайлом Паньком. Вартість робіт із завершення капремонту скверу становить 399,9 тис. гривень, інформують “Вікна”.

Нагадаємо, облаштування скверу міська влада розпочала влітку минулого року. А саме в липні УЖКГ уклало догорів на майже 898 тис. гривень з ТОВ “Захід-проф-буд”. У активі цієї компанії договори на майже 2,8 млн гривень з УЖКГ, усі укладені торік. Компанія займалася викладанням бруківкою тротуарів у місті. Такі ж роботи торік виконали й у сквері.

Проектом капітального ремонту скверу передбачений комплекс робіт, загальною вартістю майже 1,5 млн гривень. Торік у міському бюджеті на ці роботи заклали 900 тис. гривень. Зокрема, вдалось облаштувати доріжки з бруківки та центральне коло, діаметр якого становить 16 метрів.

На цей рік передбачено упорядкування підпірної стінки з боку гуртожитку політехнічного коледжу, яка за проектом має бути обкладена декоративним каменем. На підпірній стінці і вздовж пішохідних доріжок мають з’явитися лавочки.

Нагадаємо, у Калуші ліквідовують калійний завод

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!