На Франківщині відбувся фестиваль творчості для дітей з інвалідністю

 • 11 липня в Коломиї відбувся районний фестиваль творчості для дітей з інвалідністю «Повір у себе!».

  Вже стало доброю традицією щорічно збиратися у тісному колі, щоб разом у святковій атмосфері ділитися своїми досягненнями та здібностями,  підтримувати один одного, розвивати таланти  і бути просто щасливими. Дуже добре, коли люди з добрими серцями об’єднуються і разом, підтримуючи один одного,  долають  усі перешкоди.

  На Коломийщині приділяють належну увагу створенню сприятливих умов для повноцінної життєдіяльності дітей з інвалідністю, комплексному задоволенню їх потреб у вихованні, навчанні, спілкуванні з ровесниками, творчому зростанні. Підтвердженням цього є щорічна організація та проведення цього свята. Метою фестивалю є насамперед розвиток, підтримка творчих здібностей дітей та молоді, самоствердження та реалізація їхніх талантів, сприяння інтеграції в суспільство, а також привернення уваги громадськості до їх проблем.

  До фестивалю наполегливо готуються діти, їх вихователі, батьки, організатори свята та меценати. Щороку учасники готують яскраві сценічні виступи, що запам’ятовуються глядачам майстерністю виконання, дитячою щирістю та талановитістю. Маленькі артисти намагаються передати  віру у власні сили усім глядачам. У залі презентовано виставку-продаж творчих робіт умільців:  вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі.

  Дітей та всіх присутніх благословили  декан м. Коломиї  УГКЦ отець Роман Кіцелюк та декан м. Коломиї    Православної церкви України отець Василь Мізюк. Зі щирими словами привітань до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Любомир Глушков.  На свято  завітали ті, кому небайдужі долі дітей, для кого найбільшою цінністю є людина. Життя та щастя кожної дитини є турботою для всіх дорослих.

  Свято відкрив оркестр народної музики Гвіздецької школи мистецтв. Лунали пісні та вірші  у виконанні талановитих дітей. Кожен номер святкової програми супроводжувався  гучними оплесками. Присутні на фестивалі були вражені виступами дітей.

  Всі учасники  свята нагородженні дипломами, грошовими сертифікатами та іменними подарунками. Також діти отримали  солодощі від благодійного фонду «Покуття». Усі учасники фестивалю були запрошені на святковий обід. Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро вдячний учасникам, гостям та благочинцям  свята.

  Нагадаємо, Прикарпатські поліцейські вчилися допомагати людям з інвалідністю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!