На Франківщині блогер здійснив суїцид, сповістивши про це у соцмережах

 • Поблизу озера Забуте в Долинському районі на Івано-Франківщині знайшли тіло відомого одеського блогера Макса Ліпатова. Про самогубство він сповістив на своїй сторінці у Вконтакте. Повідомлення запрограмував так, що з’явилося за два дні після його смерті.

  “Це відкладений пост. Якщо він опублікувався, значить мене більше немає.
  Завдання: пройти соціалізацію
  Статус: завдання провалено.

  Я намагався, чесно, намагався стати нормальним. Але у мене якийсь там розлад особистості (точніше кажучи моя особистість до кінця не сформувалася, а в 28 років вже пізно щось міняти). Довго цього не розумів, поки не став стикатися з такими ж хворими як я. Ми вкрай небезпечні. До того ж, до мене приходить розуміння, що я не зможу побудувати міцну сім’ю з коханою жінкою, народити і правильно виховати дітей, тому що я ненормальний! До того ж немає такої справи, яку б я робив краще за інших і отримував би за нього віддачу від соціуму. Так, пару раз стрибнув вище голови … випадково. Але останні пару років я працюю в мінус.

  Прагнення до саморуйнування я виявив близько року тому, але тоді ще залишалася надія на позитивні зміни. Тепер же надій і сумнівів не залишилося – це кінець мого шляху.

  Прошу нікого не звинувачувати в моїй кончині. Еволюція робить своє: непристосовані вимирають. Я, як розумна істота, це усвідомив і йду сам.

  Моє тіло знайдете в “Будинку на дереві” (хребет Аршиця, озеро Забуте). Прохання поховати тут, в Карпатах, на сільському цвинтарі якомусь, хочу в горах залишитися.

  Люблю всіх, кому говорив що люблю.

  Вибачте, кому зробив боляче.

  Ваш Макс Ліпатов
  Мене не стало 10 грудня 2016 р “, – йдеться в останньому дописі блогера.

  У соцмережах брат і сестра самогубця підтвердили смерть блогера. Його тіло вже знайшли.

  740622_1_w_1000

  740622_2_w_1000

  740622_3_w_1000

  740622_4_w_1000

  10-w620

  Нагадаємо, у Франківську за тиждень трапилося 4 випадки самогубства.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!