На Франківщині дозволяють проводити масові заходи, але з чіткими обмеженнями

Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську знову зібралися протестувати представники закладів громадського харчування, музиканти, ведучі, підприємці та всі інші, хто має відношення до весільної сфери. Вони вийшли під будівлю облдержадміністрації.

Поки більшість учасників акції залишалися під приміщенням ОДА, кілька людей пішли на засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії вирішили, що масові заходи святкування на Прикарпатті таки можуть проводитись, але відповідно до постанови №32 головного санітарного лікаря України.

Держпродспоживслужба має розробити алгоритм дій для закладів харчування і повідомити його до 9 липня. Представники ресторанів попросили чітко пояснити, як можна розміщувати людей, за яких умов має відбуватися свято у приміщенні або ж на вулиці.

Представник Держпродспоживслужби спробував пояснити, що, наприклад, можна розміщувати гостей не більше як чотири особи за столиками, котрі повинні знаходитись на відстані 1,5 метри один від одного. 

Ресторатори такими умовами залишилися, звісно, незадоволені. Вони сказали представникам влади спуститися до людей і розповісти їм, які тепер умови проведення весіль.

«Ви хотіли тільки виконання постанов, ви їх маєте. Ми не можемо скасувати правила від Кабміну», – відповіла Марія Савка.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!